Follow Me

Zamknij

Z wykształcenia jestem filologiem języka rosyjskiego, ale w karierze zawodowej jakoś mi z tym jakże pięknym językiem nie było po drodze.

 

A jak to się zaczęło z kartkami…

Od zawsze lubiłam coś tworzyć i już jako dziecko zbierałam tasiemki, wstążki, guziki, skrawki kolorowych papierów, materiałów itp. Wszystko było mi potrzebne, wszystko mogło się przydać. Rodzice z wyrozumiałością podchodzili do tematu, za co im serdecznie dziękuję Tworzyłam tony dziecięcych prac – czasami bywało ciężko 🙂


W 2016 roku przed Świętami Bożego Narodzenia, bezskutecznie poszukiwałam „ciekawych” kartek świątecznych w sklepach, ale nic nie mogłam wybrać spośród setek oferowanych wzorów. Wszystkie były jednakowe, a ja chciałam obdarować znajomych czymś co podkreśli ich wyjątkowość, będzie uwzględniało indywidualność każdego z nich (hobby, ulubione kolory i motywy itp.).

Postanowiłam, że sama je wykonam, aby obdarowani poczuli, że właśnie TA kartka została zrobiona tylko dla nich i z myślą o nich.


Wierzę, że tworząc kartkę, z myślą o danej osobie dajemy cząstkę siebie zawartą w niewielkim kartoniku. Wykonana z pasją, od serca, wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. I tak się zaczęło. Pierwsze wizyty w sklepach papierniczych, przeszukiwanie internetu, czytanie blogów tematycznych itp.


Codziennie szukam nowych inspiracji i pomysłów. Cieszę się z każdej zrobionej kartki. Słowa uznania od osób, które je otrzymały są dla mnie największą nagrodą i niesamowitą siłą napędową do dalszej pracy. Nowe zamówienia traktuję jako wyzwania. Powodują, że wstaję rano z uśmiechem i radością, no dobra – nie w zimie 🙂 Wreszcie robię to co sprawia mi ogromną radość i daje satysfakcję, poczucie spełnienia. Znalazłam swoje miejsce na ziemi… i jest mi z tym dobrze. Mam nadzieję, że tak pozostanie.


Swoją pasją staram się zarażać swoje dwie córki, które bardzo chętnie angażują się i tworzą swoje małe dzieła sztuki.


W ten oto sposób weszłam w niesamowity świat cardmaking’u, scrapbooking’u 🙂 Do którego zapraszam również Ciebie.

20190815_205747_1